⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

Pirmais septembris – tie ir svētki, kurus gaida visi mūsu valsts iedzīvotāji, taču visvairāk, protams, pirmklasnieki. Šajā, 2020./2021. mācību gadā, Rīgas 71.vidusskolā mācās 83 pirmklasnieki.

Saskaņā ar skolas tradīciju, notika svinīgais Zinību dienas pasākums, kurā 3 reizēs pulcējās visi skolas skolēni. Pirmklasnieki skolas stadionā iesoļoja jautrā marša “Ceļš uz skolu” pavadījumā. Skolas direktors Andrejs Rižikovs sveica visus skolotājus, skolēnus un viņu vecākus jaunajā mācību gadā. Mūsu pirmklasnieki deklamēja dzejoļus un pastāstīja, ka ļoti grib mācīties skolā. Pirmo mācību gada zvanu iezvanīja 1.a klases skolnieks Artjoms Kuzņecovs un viņam palīdzēja skolas labākās skolnieces Daniella Protaseviča un Violeta Ostapčuka. Katrs pirmklasnieks gribēja nofotografēties kopā ar klases audzinātāju, lai šī brīnišķīgā diena paliek skaistā atmiņā. Savukārt 12. klses skolēni pirmklasniekus pavadīja uz klasi un pastāstīja viņiem par skolu.

Skolas pavāri skolēniem bija sagatavojuši garšīgu pārsteigumu: kliņģeri un sulu, tāpēc jācer, ka jaunais mācību gads būs veiksmīgs un gardumiem bagāts.

Vēlam visiem panākumus!

Skolas direktora vietniece izglītības jomā
Olga Zubčenko

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<
Rīgas 71. vidusskola