⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

Jau vairākus gadus skolas tradīcija ir oktobrī organizēt 10. klašu adaptācijas pasākumu “Trāpi 10!”

Pasākuma mērķis – iepazīt tuvāk klases biedrus, veicināt kolektīvu saliedēšanos un piederību skolai, interesanti un aktīvi pavadīt dienu. 

Šogad pasākuma vīzija bija saistīta ar seriālu “La casa de papel” un dienas garumā skolēniem bija jāpiedalās kvestā: jādejo, jautri jāsporto, kā arī jāspēj uzticēties un ļauties klases biedru vadībai, būt vērīgiem, uzmanīgiem un sadarboties komandās.

Pasākums notika saskaņā ar spēkā esošajiem likumiem un grozījumiem (Ministru kabineta 202I.gada 28.septembra noteikumi Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” un Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojumu Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”)

Pasākumu atbalstīja un aktīvi piedalījās tā organizēšanā Skolēnu pašpārvaldes locekļi Marija Jakušova, Marija Širjajeva, Jekaterina Sivicka, Alisija Bulgakova, Darja Skudrova, Milīna Jacenko, Zlata Matjuševa, skolotāji Dmitrijs Borisovs, Alīna Rižikova, Kristīne Dargele, Iolanta Suprijanoviča, Viktorija Železņaka, Inese Palma, Marina Vinogradova.

Paldies 10. klašu audzinātajai Irinai Martiņenko un skolēniem par draudzīgas atmosfēras radīšanu!

Lai Jums visiem veiksmīgs un draudzīgs mācību posms vidusskolā!

Jekaterina Barčuka un Inga Tkačenko

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<
Rubrikas: Pasākumi

Rīgas 71. vidusskola