⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

Skolotāja Svetlana Sorokina par sporta skolotāju 1973. gadā sāka strādāt tagadējā Rīgas 96. vidusskolā, bet Rīgas 71. vidusskolā  strādā kopš no 1990. gada. Jau daudzus gadus paralēli šim darbam skolotāja vada volejbola pulciņu.

Pedagoģe prasmīgi plāno nodarbības ar audzēkņiem un savā laikā ir lietpratīgi vadījusi sporta organizatora darbu.

Tikai pagājušajā mācību gadā vien skolotāja ar savām audzēknēm ir ieguvusi godalgotas vietas un kausus rajona florbola sacensībās 9. – 12. klašu meitenēm, rajona olimpiskajās stafetēs, Rīgas Skolu telpu futbola sacensībās meitenēm, Latvijas telpu futbola čempionātā meitenēm,  “Draudzīgajās Olimpiskajās stafetēs”. Veiksmīgi ir piedalījusies projektā “Meiteņu futbols atgriežas skolās”. Tāpat skolotāja ir organizējusi un vadījusi skolas mēroga “Sporta svētkus” gan 2018., gan 2019. gada septembrī.

Skolotāja S.Sorokina ir ieguvusi  autoritāti un cieņu skolēnu, viņu vecāku un  savu kolēģu vidū.

Lieliska vecmāmiņa savam mazbērnu pulkam! Aizrautīga dārzkope! Sevišķi padodas gurķu un tomātu audzēšana! Daudz lasa preses izdevumus un labi orientējas mūsu valsts un visas pasaules politiskajos un ekonomiskajos jautājumos. Ļoti mīl skatīties labestīgus, smieklīgus video. Labprāt tos sūta arī draugiem.

Skolēnu atpūtas nometnēs Svetlanas vadībā sportot mīl pat tie, kas ikdienā to nedara.

Gādīga un rūpīga meita savai māmuļai, kura pārkāpusi dzīves 90 gadu slieksni.

Sveicam Svetlanu Sorokinu ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta piešķirto nomināciju “Par mūža ieguldījumu sportā”!

Skolas kolektīvs

Rīgas 71. vidusskola