⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

Skolas MĀCĪBU PŪCEI spārnu atvēziens šogad nav tik plašs, kā gados pirms pandēmijas laika, jo mācību olimpiāžu loks ir sašaurinājies. Tomēr skolēni un skolotāji sadarbojas, piedalās attālinātajos konkursos un mācību olimpiādēs, raksta un aizstāv zinātniski pētnieciskos darbus. Paldies Jums visiem!

8.b klases skolēni Estere Reinberga un Markuss Ļiļajevs piedalījās pilsētas līmeņa skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē, kur ieguva godpilno II vietu par zinātniski pētniecisko darbu “Rīgas 71.vidusskolas pusaudžu viedoklis par nākotnes kompetencēm karjeras attīstībai”.

Paldies darba vadītājai – skolas karjeras konsultantei Ingai Tkačenko! 


Sveicam 4.a klases skolnieci Mariju Tuhvatuļinu ar iegūto 3. vietu olimpiādē “Tik vai cik?”!  Paldies skolotājām Anžellai Dundurei un Ludmilai Ļipovickai par ieguldīto darbu, sagatavojot skolnieci olimpiādei un par lieliskajiem tās rezultātiem!


Sveicam 10.a klases skolnieku Aleksandru Ņemovu ar iegūto atzinību Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādes 9.-12. klasēm 2. posmā! Paldies pedagoģei Svetlanai Tarvidai!


1.b klasē ir vairāki teicamnieki, kuri jau pirmajā mācību gadā ir ieguvuši labus rezultātus dažādos konkursos un olimpiādēs.

Sv.Tatjanas dienai veltītajā konkursā Jesenija Lisovska kļuva par laureāti glītrakstīšanā, savukārt Deniss Ļubomirovs ir laureāts vizuālās mākslas konkursā. Abi minētie skolēni piedalījās arī 

matemātikas konkursā “Ķengurs 2021”. 

Matvejs Silkins ieguva 1. vietu skolas līmenī, gatavojoties matemātikas konkursam “Ķengurs 2021”. 

Gļebs Rumjancevs piedalījās ne tikai “Ķengurā”, bet arī konkursā “Mācos pats” (par to varat uzzināt 03.05.2021. publikācijā) un skolas radošajā  konkursā “Iededzini sevī zvaigzni”.

Kopā ar saviem skolēniem neatlaidīgi darbojās klases audzinātāja 

Jeļena Gulbe. Paldies!


Sveicam olimpiādes “Ķengurs 2021” uzvarētājus:

4.а klases skolnieci Mariju Tuhvatuļinu ar iegūto 1. vietu valsts līmenī;

4.b klases skolnieci Liliju Zimovnovu ar iegūto 1. vietu valsts līmenī;

3.а klases skolnieci Alisu Jekimovu ar iegūto 1. vietu skolas līmenī.

Skola pateicas skolotājām Jeļenai GulbeiAnžellai DundureiTatjanai Kovaļenko un Tatjanai Aņisimovai par ieguldīto darbu un skolēnu lieliskajiem sasniegumiem!


Starp Rīgas pilsētas matemātikas 71. olimpiādes 2. posma uzvarētājiem 5. – 8. klašu grupā ir 2 mūsu skolas skolēni: 

Artūrs Krivko (5.b) – 3.vieta;
Anastasija Ksenzova (5.b) – 3.vieta.

Paldies skolotājai Olgai Sosnovai par neatlaidīgo darbu un augstajiem sasniegumiem!


Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādē 4. klašu grupā atzinību ieguva 4.c klases skolniece Janeta Ruzina. Paldies par darbu skolotājai Irinai Ariannai Kalnietei!

Materiālu apkopoja:
skolas direktora vietniece izglītības (audzināšanas) jomā
Aurēlija Strode

Rīgas 71. vidusskola