⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

Katrā no rakstiem mēs centīsimies iepazīstināt ar kādu no vidusskolas skolotājiem.

Margarita Akopjana mūsu skolā jau daudzus gadus māca bioloģiju. Skolotāja uzskata, ka darba gadu laikā izglītības jomā ir uzkrājusi pamatīgas zināšanas un prasmes komunikācijā ar cilvēkiem.

Viņa arvien apgūst jaunas un darbam nepieciešamās zināšanas, aktīvi sadarbojoties ar skolas jauniešiem un kontaktējoties ar Latvijas Nacionālo kultūras biedrību asociāciju, kas apvieno apmēram 40 dažādu tautību pārstāvjus – armēņus, gruzīnus, ebrejus, vāciešus, ukraiņus, poļus, grieķus, bulgārus, uzbekus, tadžikus, čigānus, azerbaidžāņus, udmurtus u.c.

Skolotāja ir lieliska zinātniski pētniecisko darbu un projektu darbu vadītāja. Projektu aktivitātes, prasmes un radošā iztēle viņai ļauj apvienot studentus un izveidot līdzīgi domājošu cilvēku komandu Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmā. Seminārā Briselē radās iespēja izveidot kontaktus visā Eiropā, tāpēc 2018. gadā mūsu skolas Eiroaktīvistu komandai izdevās organizēt skolēnu apmaiņu ar Itāliju – Ferentino (“Šķērsojot tiltus”) un tika parakstīts līgums ar Bulgāriju (Sofiju) par 2020. gadu projektā par dabas aizsardzību. Apmaiņas braucienā piedalījās 6 skolēni un 2 pedagogi no katra dalības institūta. Šie institūti organizē visa veida aktivitātes jauniešiem – viņus draudzīgi uzņem, lai veicinātu integrāciju un kultūras izpratni un ļautu ciemiņiem iepazīties ar uzņēmējvalsts vēsturi, kultūru un valodu. Apmaiņas oficiālā valoda ir angļu valoda.

Pašai skolotājai ļoti patīk uzņemties darbu komunikācijas jomā.

Rīgas 71. vidusskola