⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

«Ugunsputna meklējumos» – tāds nosaukums bija priekšnesumam, кuru jau tradicionāli trešo gadu pēc kārtas  rīko skolas folkloras pulciņa «Petruška un Ko»dalībnieki.

3 dienu garumā, 28., 29. un 30. janvārī, pie mūsu jaunajiem sākumskolas draugiem, pie 5.- 6. klašu skolēniem, kā arī pie Rehabilitācijas centra audzēkņiem ieradās ciemos īsti krievu tautas pasaku varoņi. Te bija gan  auļojošs cars, gan drosmīgais karalis, un pats skaistulis Ugunsputns  (Artjoms Deņisenko no 6.b, Edvards Lipštas no 7.а, Taisija Smirnova no 7.а), un spilgti varoņi no pasakas par  Еmiliju un līdaku ( Irina Judenkova no 6.b, Darja Ivanova no 7.а, Eva Stepanova no 6.b), un  burvju Кikimora, Ūdensvīrs un Burvis (Doloresa Оzola no 7.а, Jana Zariņa no 7.а, Аrtjoms Vlasovs no 6.b ), un  visu zinošās večiņas-aukles (Аfina Grammаtikоpulo 7.а, Marija Jakušova no 6.b , Kristīne Slucka no 7.а), un varoņi no pasakas «Sals»  (Valērija Lisenko no 6.b, Jana Kuzmina no 6.b, Mihails Kuplais no 6.b, Marija  Istominova 6.b),  un divi nenogurdināmie no veikaliņa vienādi pēc sejas (Maksims Davidovs no 6.b  un Ņikita Maļcevs no 6.a ), un, protams,stāstnieks, bez kura pasaka netiktu izstāstīta  ( Konstantīns Jarovojs no 7.а).

Bērni kopā ar saviem klases audzinātājiem spēlēja aizraujošas spēles, tādas kā «Brīnumgaldauts» un «Pīrāgs», klāja galdu, nesa karotēs sniegu un gāja rotaļās. Svētki bija izdevušies!

Pavisam nesen, 18.februārī,  mums bija viesizrādes Ķengaraga vidusskolā, un mēs rādījām savu pasaku bērniem. Mūsu aktieriem bija ļoti veiksmīga uzstāšanas! Īpašs paldies  Ingai Tkačenkо par brīnišķīgajām dekorācijām, Viktorijai Žeļezņakai un Оlgai Маļikovai par palīdzību pasākuma organizēšanā.

Folkloras pulciņa vadītāja
Jekaterina Barčuka

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<
Rubrikas: Jaunumi

Rīgas 71. vidusskola