⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

Mums zināmu iesmeslu dēļ, pēdējā laikā ar skolēnu vecākiem bieži komunicējam WhatsApp grupās, sarunās pa telefonu un ar e-klases starpniecību. Problēmas, kas rodas attālināto mācību procesā, cenšamies risināt kopā ar Jums, vecāki. Un mums kopā tas izdodas!

Esam saņēmuši vairākas pateicības un sirsnīgus, uzmundrinošus vārdus. Lūk, dažas no šīm vēstulēm

Es esmu skolnieka, kurš mācās Jūsu skolā, mamma. Es gribu no visas sirds pateikties Jums par to darbu, ko Jūs darāt katru dienu. Veidojot mācību plānu visai nedēļai, skolotāji padara tik lielu darbu, lai mūsu bērni varētu mācīties attālināti un lai viņi justos droši, ka viņiem palīdzēs. Paldies Jums par padarīto darbu! Paldies skolotājiem par pacietību un sapratni. PALDIES!!!!

5.b klases skolnieka Jana Serebreņņikova māte

Vispirms gribu pateikties par to, ka skolā ir pozitīva un mierīga noskaņa. Bērniem tas ir ļoti svarīgi šajos laikos. Lūdzu, pasveiciniet ikvienu skolotāju un skolas darbiniekus no 6.a klases un nododiet sirsnīgu paldies no vecākiem! Mums prieks par to, ka uzdevumu izpildīšanas termiņi ir saprātīgi. Paldies visai skolas komandai! Saudzējiet savu veselību! Nestresojiet! Viss būs kārtībā. Skolēni vienmēr paspēs iemācīties nokavēto, bet veselība gan ir jāsaudzē!

6.a klases skolnieces Nikas Dudko māte

Paldies Jums, vecāki, par atsaucību, atbalstu un labajiem vārdiem!

Skolas direktora vietniece izglītības (audzināšanas) jomā
Aurēlija Strode

Rubrikas: Jaunumi

Rīgas 71. vidusskola