⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

Sveiks, topošais student!

Ja esi radošs jaunietis un Tev patīk darīt un radīt, vēlies izpausties un veidot karjeru radošajās industrijās, tad Latvijas Kultūras koledža ir Tava īstā vieta!

Mēs aicinām Tevi uz ONLINE ATVĒRTO DURVJU DIENU š.g. 23.maijā plkst. 12:00 Latvijas Kultūras koledžas Facebook profilā (pielikumā pasākuma programma).

Viss kas Tev jādara, lai piedalītos online atvērto durvju dienā – 23. maijā plkst. 12:00 ieslēdz datoru vai telefonu un ienāc Latvijas Kultūras koledžas Facebook profilā. Droši raksti komentāros sev interesējošos jautājumus, mēs ar prieku uz tiem atbildēsim.

Atvērto durvju dienas laikā ikviens interesents varēs iepazīties ar Latvijas Kultūras koledžas studiju programmām un to specializācijām, studentiem un Koledžas personālu, sajust to radošo Koledžas dzīvi, kā arī uzzināt atbildes uz visiem sev būtiskajiem jautājumiem.

Reģistrācija jāveic skolēnam vai interesentam, kurš vēlas studēt Latvijas Kultūras koledžā. Vecākiem vai draugiem, kuri nāk līdzi, nav jāreģistrējas pasākumam!

Atzīmējies pie Facebook pie pasākuma “going” vai “interested” un saņem visus jaunumus par online atvērtajām durvīm:

https://www.facebook.com/events/2683707281752012/

Papildu informācija par Latvijas Kultūras koledžu mājas lapā www.kulturaskoledza.lv, kā arī seko līdzi jaunumiem mūsu Instagram un Facebook profilos.

Rubrikas: Karjera

Rīgas 71. vidusskola