⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

Mēs, skolotāju komanda, ar prieku sagaidījām ziņu, ka beidzot, mazinoties Covid-19 briesmām, varam doties izbraukumā uz Lietuvu – Druskininkai.

15.aprīlī agri no rīta devāmies ceļā. Mūsu pirmais mērķis bija jaunais Birštonas skatu tornis – augstākais tornis Lietuvā (45 m) pie Nemūnas upes.

Tālāk  mūsu ceļš veda uz Merkine, lai apskatītu stikla piramīdu  stikla kupolā, kas ir meditatīva vieta.Pirmās dienas noslēgumā iekārtojāmies Druskininkos viesnīcā “Vita”. Pēc tam kafejnīcā nogaršojām  lietuviešu nacionālo ēdienu cepelīnus un sākās vakara visjaukākā programma pēc katra izvēles Akvaparkā.

Nākošās dienas rītā mūs viesnīcā sagaidīja garšīgas brokastis, un mēs devāmies braucienā ar gaisa vagoniņu 45 m augstumā.

Spilgtā atmiņā katram ekskursijas dalībniekam paliks  lietuviešu nacionālā salduma “Šakotis” gatavošana, degustācija. Turpat varējām apskatīt  arī  seno šakotis krāsniņu muzeju.

Ļoti interesanta izvērtās tikšanās ar lietuviešu talantīgo koktēlnieku Antanasu Česnuli viņa privātajā koka skulptūru parkā.

Vēl tikai bija jāuzkāpj Merkines skatu tornī un tad jau ceļš veda mājup.

Liels paldies par  šo skaisto, aizraujošo atpūtu organizatorēm Jekaterinai Barčukai un Ingai Tkačenko. Novēlam arī turpmāk visiem kopā doties tikpat interesantā ceļojumā!

Skolotāja
Ramona Šemarova

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<< >>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<
Rubrikas: Pasākumi

Rīgas 71. vidusskola