⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

“Kādu gudrību var atrast, kura ir lielāka par labestību?” 

Žans-Zaks Ruso (Jean-Jacques Rousseau)

1.aprīlis – Labestības diena mūsu skolā. Šī gada tēma bija sekojoša: „Es nevaru pārveidot visu pasauli, bet es varu savā klasē un savā skolā padarīt par vienu cilvēku labāku. Šis cilvēks varētu būt ES”.

Labestība ir garš ceļš uz priekšu. Dažreiz to viegli var pazaudēt savā ikdienā, tomēr mums, skolotājiem, vajadzētu atcerēties ka mēs esam tie, kas varētu iedrošināt mūsu skolēnus apzināti izplatīt labestību skolā.

Dienas garumā skolēniem bija gan klases stundas, gan spēles, treningi, kvesti, flešmobi un sporta stafetes ar mērķi: Būt līdzcietīgam, saglabāt optimismu un būt savas klases un skolas patriotam. Skolas absolventi Darja, Kirils, Jekaterina, Oksana un Alīna padalījās ar savas dzīves veiksmes stāstiem, 12.klašu skolēniem bija iespēja uzdot jautājumu par mācībām augstskolā un saņemt padomi par karjeras soļiem. 9.-11.klašu skolēni guva vērtīgus padomus, kā pilnveidot sevi brīvajā laikā no Jaunatnes organizācijas YOUNG FOLKS.LV organizatora A.Morozova. Brīvprātīgais darbs, pēc viņa vārdiem,  dod skolēniem iespēju apzināties aktuālās vajadzības sabiedrībā un iesaistīties praktiskos projektos ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Sākumskolas skolēniem bija radošais darbs “Manas skolas reklāma!”. 5.-12.klašu skolēniem tika nodrošināta videokonference “100 jautājumi direktoram”, kura kļuva par īpašu notikumu un pilnīgi noteikti padarīja brīnišķīgu un piepildītu mūsu dienu.

Mums visiem vajadzētu censties fokusēties uz labestību savā dzīvē. Tā ir vērtība, kura palīdz mums būt labākiem, darīt savu darbu ar mīlestību, prieku un  radošumu!

Mīļš paldies visām 1.-12.klašu audzinātājām un mācību priekšmetu skolotājiem par ļoti ciešu sadarbību!

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Skolas administrācija

Rīgas 71. vidusskola