⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

Es aicinu iet 10 klasē, lai iegūtu vidējo izglītību ar skolotājiem, kurus tu jau labi zini.

Stefans Žurovs

Es aicinu citus jauniešus mācīties ar mani kopā mūsu vidusskolas 10. klasē, lai iegūtu vidējo izglītību, un mums ir ļoti labi skolotāji, kas palīzdēs tev vidusskolā

Aleksejs Jankovskis

Es aicinu bērnus uz 10. klasi, lai būtu vairāk jaunu klasesbiedru  un lai visi sāktu uzzināt, kāda mums ir lieliska skola un labi skolotāji.

Valērija Supikova

Es aicinu citus jauniešus kopā ar mani mācīties mūsu vidusskolas 10.klasē, lai mūsu skola satiktu jaunus skolēnus, mums būtu vēl labāka atmosfēra un Lai mēs kopā sasniegtu savu mērķi!

Polīna Zavgorodnaja

Mūsu skolā ir atsaucīgi skolotāji un labs skolēnu kolektīvs. 

Nikola Vingra

Es aicinu citus jauniešus mācīties ar mani kopā mūsu vidusskolas 10.klasē, lai iegūtu vidējo izglītību un dotos uz universālu darbu, lai būtu laba alga.

Danils Divonis

Aicināšu jauniešus mācīties mūsu skolā, jo mums ir ļoti labi skolotāji, kuri vienmēr ir pretimnākoši.  Mums ir laba skolas komanda, skola rīko daudzus pasākumus, ne tikai jautrus, bet arī informatīvus. Un mums vienmēr būs prieks satikt jaunus cilvēkus.

Elīza Miķelsone

Es aicinu citus jauniešus mācīties ar mani kopā mūsu vidusskolas 10. klasē, jo mums ir ļoti labi skolotāji un  mums skolā ir daudz interesantu notikumu.

Alīna Jakubova

Man šķiet, ka visiem jādodas uz 10. klasi, jo visiem ir nepieciešama vidējā izglītība, lai visi iemācītos daudz jauna un arī iegūtu jaunus draugus.

Polina Vasiljeva

Es aicinu pie mums mācīties arī citus, jo bez vidējās izglītības dažiem nav iespējams doties visur, kur viņi vēlas. Un kāds vienkārši iegūs iespēju labāk sagatavoties augstākajai izglītībai.

Marija Širjajeva

Es aicinu jauniešus iet 10. klasē ar kopā mani, lai kopā mēs varētu padarīt mūsu skolu labāku un lai paši kļūtu gudrāki.

Alisija Bulgakova
Rīgas 71. vidusskola