⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

14.10.19.-18.10.19.

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kura laikā skolēniem ir iespēja iepazīt iespējamo nodarbošanos nākotnē, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un saņemt karjeras konsultācijas.

“Karjeras nedēļu šogad aizvadām ar saukli “Ielogojies nākotnē!”, rosinot jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās, sabiedrībā un vidē. Nākotnes profesijas nemitīgi mainās un daudzas nākotnē nepieciešamas specialitātes šodien prognozēt nemaz nav iespējams. Tāpēc jau no mazotnes mērķtiecīgi jādomā par to, kā attīstīt specifiskas prasmes un kompetences, lai veiksmīgi iekļautos nākotnes darba tirgū. Uz to mudinās Karjeras nedēļas aktivitātes, kurās šogad iesaistījies īpaši liels skaits Latvijas pilsētu un novadu,” stāstīja VIAA direktore Dita Traidās.

Šogad mūsu skolēni varēja piedalīties dažādās diskusijās, radošajās darbnīcās, konkursos un citos pasākumos gan skolā, gan ārpus tās.

Skolas eseju konkursa “Nākotnes profesijas” 9.b klases uzvarētāji: N.Vingra, A.Jakubova, P.Zavgorodnaja, N.Kedo.

Skolas radošo darbu konkursa “Nākotnes profesijas” uzvarētāji: V.Groza (8.c), N.Rubinšteina (7.a), D.Ancane (8.b), M.Istominova (6.b), D.Ivanova (7.a).

Skolēniem bija iespēja pārdomāt un vizuālizēt dažādu nākotnes profesiju klāstu.

Fotogrāfijas ir pieejamas fotogalerijā

Pedagogs karjeras konsultants
Inga Tkačenko

Rubrikas: Karjera

Rīgas 71. vidusskola