⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

Š.g.12.februārī visā Latvijā norisinājās praktiskās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija organizētais karjeras izglītības pasākums skolēniem Ēnu diena, kurā aktīvi piedalījās arī mūsu skola.

Daudzi skolēni ēnošanai pieteicās portālā www.enudiena.lv, rakstīja pieteikuma vēstuli un izturēja lielāku vai mazāku konkurenci. Savukārt citi ēnotāji izmantoja lielisku iespēju, savus ēnojamos sameklēt un uzrunāt paši. Tā, piemēram, 7.b klases skolnieks Markuss Ļiļajevs iepazinās ar arhitekta profesiju un pavadīja dienu, iepazīstot arhitekta darba ikdienu SIA TECTUM, Skolas ielā 21.

9.klašu skolēnu grupai bija lieliska iespēja piedalīties Ēnu dienas pasākumā profesionālajā skolā “Riman”. Viņi tuvāk iepazinās ar frizieru, vizāžistu, pavāru un datorsistēmu tehniķa profesijām. Pasākuma ietvaros skolēni uzzināja par minēto profesiju darba pienākumiem, veicamajiem darbiem, darba dienas organizāciju un piedalījās praktiskās nodarbībās.

“Pavāriem ir interesants darbs, pie frizieriem ir ļoti draudzīga atmosfēra,  datorsistēmu tehniķu grupā bija ļoti pamācoši uzdevumi, bet vizāžistam jābūt māksliniekam un arī psihologam!”

Aleksandrs Š.

Ēnot profesiju – tā ir brīnišķīga iespēja katram skolēnam iejusties profesijā un saprast, vai tā varētu būt viņam piemērota.

Liels paldies klašu audzinātājiem un skolēnu vecākiem, kuri motivēja un atbalstīja, palīdzēja jauniešiem piedalīties Ēnu dienā!

Pedagogs karjeras konsultants
Inga Tkačenko

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<
Rubrikas: Karjera

Rīgas 71. vidusskola