⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

Esam lepni par mūsu Rīgas 71.visusskolas skolēnu iegūto pieredzi un emocijām!

Lai pārrunātu aktuālo EU, 19.septembrī notika Eiropas Savienības informācijas sniedzēju forums, kas pulcēja plašu interesentu loku no visas Latvijas, arī Europa Direct centriem un Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolām. Ikgadējā ES informācijas sniedzēju forumā dalībnieki diskutēja par izaicinājumiem enerģētikas jomā un atbalstu Ukrainai

Foruma gaitā par Latvijas un Eiropas savienības enerģētikas jautājumiem diskutēja Eiropas parlamenta deputāte Inese Vaidere, Bankas Citadele ekonomists Mārtiņš Āboliņš, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes vadītāja Alda Ozola un Latvijas siltumuzņēmumu asociācijas padomes loceklis Edgars Vīgants, savukārt diskusijā “Solidaritāte ar Ukrainu – kopā padarītais un vēl darāmais” piedalījās biedrības “Gribu palīdzēt bēgļiem” valdes locekle Linda Jākobsone, Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs, biedrības “Uzņēmēji mieram” dibinātāja Ieva Driksna un Eiropas Komisijas atbalsta Ukrainai grupas vadītājs politikas un reformu koordinācijas jautājumos Tanels Tangs.

Informācijai

Eiropas Savienības informācijas sniedzēju forums norisinās kopš 2008. gada. To rīko Eiropas Kustība Latvijā sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Eiropas Parlamenta informācijas biroju un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā. Forumā piedalās valsts un pašvaldību Eiropas Savienības informācijas sniedzēji, ES informācijas punktu un Europe Direct informācijas centru pārstāvji, kā arī mediju un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

EPVS vadītāja
Margarita Akopjana

Rīgas 71. vidusskola