⚠ Jūs atrodaties vietnes arhīvā. Saturs netiek atjaunots.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta  rekomendācijām, pulciņu nodarbības drīkst notikt ārtelpās. Tā kā manos amata pienākumos ir ne tikai pulciņu darba organizēšana un uzraudzība, bet arī nodarbību vērošana (hospitācija), pēdējā laikā darba dienas otro pusi bieži pavadu skolas sporta stadionā. Atnākot uz stadionu, bērni no attāluma priecīgi mani sveicina un joko, ka ir patīkami redzēt skolotājus “dzīvajā”. Jaunākos dalībniekus pavada vecāki. Arī viņi ir apmierināti ar to, ka bērniem ir iespēja izkustēties svaigā gaisā.

Pulciņu WICTORIA DANCE vada deju pedagoģe Viktorija Železņaka, kura mūsu skolā strādā jau trešo gadu, un nesen ir absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmiju.

2020. gada pavasarī, kad deju grupa WICTORIA DANCE uzstājās “Pavasara svētkos”, daudzi pedagogi priecājās par meiteņu labo dejotprasmi, kuru viņas bija apguvušas īstermiņā. Diemžēl mums zināmo apstākļu dēļ, kolektīvam neizdevās piedalīties nevienā konkursā, nevienās sacensībās, kam meitenes bija tik rūpīgi gatavojušās.

Tagad kolektīvs darbu ir atsācis klātienē. Skolotāja Viktorija strādā ar trim dažādām grupām, kurās ir pa 10 dejotājām katrā.

Lai radošs un perfekts dejas solis skolotājai un viņas dejotājām!

Fotogrāfijas no 21. aprīļa āra nodarbības.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Atbildīgā par pulciņu darbu
Aurēlija Strode

Rīgas 71. vidusskola